ResinetZakupyAktualności › Walentynkowy prezent w Helios Szkło

Walentynkowy prezent w Helios Szkło

Kwiaty mogą być  idealnym podarkiem, lecz nie musi to być jedyny twój prezent. Idealnym rozwiązaniem będą formowane ręcznie wazony Face to Face w dwóch wariantach dostępnych w Helios Szkło.

Czasami dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym, a idealną więź pomiędzy tymi wartościami łączy się w postimpresjonistycznym wykonaniu kubków z porcelany, sygnowanych nazwiskiem Van Gogha. Ponadto Helios Szkło przygotował dla ciebie w atrakcyjnej cenie modele Duo ze zdobieniami w kształcie porcelanowego lub złotego serca.

Uwielbiacie wspólnie spędzony czas przy porannej kawie lub popołudniowej herbatce? Spróbuj zaskoczyć swoją drugą połówkę z pomocą Vialli Design i ich uniwersalnych filiżanek, których efektowny design to czystą przyjemność spożywania.

W Helios Szkło znajdziesz również kubki ze spodkiem od Lubiany, który może okazać się niezwykle przydatna (w ofercie również kubek bez spodka), a herbata podana w zestawie z podgrzewaczem może przedłużyć wasze wspólne, niezapomniane rozmowy.

Walentynkowa oferta Helios Szkło nie zapomina również o smakoszach wina i szampana, dlatego też przygotowaliśmy ofertę subtelnie wykończonych kompletów do wina Harmony oraz kieliszków do szampana wykonanych przez Krosno Glass.

Nie czekaj do ostatniej chwili, sprawdź naszą ofertę i zaskocz swoją walentynkę. Czas mija niesamowicie szybko, spraw by dzień 14 lutego nie zaskoczył ciebie!

zakupy.resinet.pl - internetowa galeria Rzeszów