ResinetZakupySklepy › Nuki

Sklep: Nuki

Nuki
Tel:
+48 535 173 869
e-mail:
contact@nuki.pl
www:
https://nuki.pl/

Nuki to producent oryginalnych mebli i akcesoriów dekoracyjnych i użytkowych ze sklejki.

Marka została stworzona z myślą o pięknych, ponadczasowych meblach i otaczających je wnętrzach. Najlepiej określa ją hasło „plywood furniture, hand crafted, for generation”, czyli meble tworzone dla pokoleń i własnoręcznie. Za pięknymi zdjęciami jakie ujrzycie w sklepie nuki.pl idzie najlepsza jakość produktu i dbałość każdy milimetr oferowanych produktów.


"Wchodząc na lokalny oraz europejskie rynki wiedzieliśmy, że musimy zadbać o najmniejszy detal i szczegół naszych produktów. Stworzyliśmy więc wielofunkcyjne meble, stosując najnowsze, niemal niewidoczne, technologiczne rozwiązania" - mówi Marta Urbańska, właścicielka i projektantka marki. "Każda półka, łóżko czy stolik, wieszak oraz panel ścienny jest ręcznie szlifowanym i obrabianym produktem."

 

Design i prosta forma sprawia, że meble NUKI świetnie odnajdą się we wnętrzach prywatnych i przestrzeniach publicznych.

 

Jakość mebli Nuki doceniło jury ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL przyznając w 2017 roku Nuki nagrodę Must Have za stoli FLEX.

Nuki to producent oryginalnych mebli i akcesoriów dekoracyjnych i użytkowych ze sklejki. Marka została stworzona z myślą o pięknych, ponadczasowych meblach i otaczających je wnętrzach. Najlepiej określa ją hasło „plywood furniture, hand crafted, for generation”, czyli meble tworzone dla pokoleń i własnoręcznie.
czytaj więcej

Oferta sklepu

Pokaż:
Sortowanie
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 z 8    Idź do:
Pokaż:
Sortowanie
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 z 8    Idź do:

zakupy.resinet.pl - internetowa galeria Rzeszów