ResinetZakupySprzęt AGD › Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050
Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050
Kategoria: Sprzęt AGD
Wolnowar Crockpot 4,7l czarny SCCPRC507B-050 - zdjęcie główne
Produkt dostępny w sklepie:
Crock - Pot
Crock - Pot
Producent:
Cena brutto:
Przejdź do crockpot.pl/
WOLNOWAR CROCKPOT 4,7L CZARNY SCCPRC507B‑050 W wolnowarze Crockpot 4,7 l składniki gotowane są wolno przez kilka godzin, bez potrzeby nadzoru. Model ten zapewnia wygodę codziennego gotowania dostosowując się do Twojego harmonogramu dnia. Łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania (z dwoma poziomami mocy i funkcją podgrzewania) zapewni zawsze ciepły i gotowy do podania posiłek. Objętość naczynia kamionkowego 4,7 l jest idealna dla 5 osób. Wbudowany timer zatrzymuje gotowanie po ustalonym czasie, a następnie przełącza urządzenie w tryb podtrzymywania temperatury, aby zachować Twoje danie ciepłe i gotowe do spożycia. Dane techniczne produktu
  • Pojemność: 4,7 litra
  • Liczba osób/porcji: 5
  • Moc poziom HIGH: 220 W
  • Napięcie: 220 ‑ 230 V
  • Waga produktu: 4,6 kg
  • Wymiary urządzenia: 340 x 280 x 260 mm (dł. x gł. x wys.)
Poznaj funkcje Zdrowy i pyszny Slow cooking jest pyszny, zdrowy i aromatyczny. Wolne gotowanie pozwala na zachowanie większej ilości substancji odżywczych znajdujących się w potrawie. Przygotowywane w wolnowarze posiłki są bardziej soczyste, pożywne i zdrowe, gdyż temperatura ich gotowania czy duszenia nie przekracza 100˚C. Mięso nie przywiera do naczynia i nie kurczy się. Oszczędny Wolnowary Crockpot oszczędzają do 75% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami*. Dzięki Crockpot zredukujesz ilość tłuszczu w mięsie, czyniąc je smaczniejszym i doskonale przyrządzonym. Ponadto wolne gotowanie wydobywa smak z każdego rodzaju mięsa. *Porównanie wolnowaru Crockpot 220 W włączonego przez 8 h do tradycyjnego piekarnika 2200 W ‑ 140 ºC, 2h 15 min gotowania wołowiny w naczyniu żaroodpornym. Cechy produktu: