Ładowarka sieciowa Tech-Protect NC100W-GAN 4 port - czarna
Produkt dostępny w sklepie:
TiO.pl Eksperci Apple
TiO.pl Eksperci Apple
Producent:
TECH-PROTECT
EAN:
Cena brutto:
Przejdź do tio.pl
Ładowarka sieciowa Tech-Protect NC100W-GAN 4 port w kolorze czarnym Ładowarka sieciowa 4-portowa Tech-Protect NC100W-GAN jest nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia szybkie i efektywne ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. Wyposażona jest w trzy porty USB-C oraz jeden port USB-A. Zastosowana technologia GaN (gallium nitride), oferuje wyższą efektywność, szybsze ładowanie, kompaktowy design i większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi ładowarkami. NC100W-GAN to szybkie ładowanie z mocą 100W, co pozwala na błyskawiczne naładowanie większości urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, laptopy. Porty USB-C obsługują protokół Power Delivery (PD), co umożliwia inteligentne dostosowywanie mocy ładowania do podłączonych urządzeń, zapewniając optymalne warunki dla szybkiego i bezpiecznego ładowania. Port USB-A zgodny z technologią Quick Charge 3.0 (QC3.0) umożliwia szybkie ładowanie urządzeń, które obsługują ten standard. Dzięki temu możesz naładować starsze smartfony, tablety i inne urządzenia, które nie są kompatybilne z USB-C, bez utraty wydajności. Specyfikacja: - Inteligentne i szybkie ładowanie - Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz 2.0A Max - Wyjście USB-C1:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max) - Wyjście USB-C2:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max) - Wyjście USB-C3:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max) - Wyjście USB-A:5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W Max) - Kompatybilny z iOS, Android - Mały i ergonomiczny rozmiar